Перелік додаткових освітніх послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Для реалізації варіотивного складника Стандарту дошкільної освіти у закладі організовано гурткову роботу на безоплатній основі. Гурткова робота організована за інтересами дітей та за письмової згоди батьків, проводиться вихователями ЗДО 1 раз на тиждень.

Зміст освітньої програми передбачає:

• формування основ соціальної адаптації та життєвої компетентності дитини;
  • виховання елементів природо доцільного світогляду, розвиток позитивного емоційно-ціннісного ставлення до довкілля;
  • утвердження емоційно-ціннісного ставлення до практичної та духовної діяльності людини;
  • розвиток потреби в реалізації власних творчих здібностей.

Назва гуртка

Напрямок гуртка

керівник

1.

«Грайлик»

Художньо-естетичний

Грайлик. Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі. (Березина О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.)

Л. Алексєєва, вихователь

2.

«Дослідничок»

Пошуково-дослідний