Рекомендації "Що дарувати дітям?"

Сучасні хлопчики й дівчатка дошкільного віку ростуть зовсім не такими, якими зростали їх батьки. Якщо ми в дитинстві грали цілими днями на вулиці, з ляльками та з металевими машинками, і нас це влаштовувало, нинішнє покоління цим не здивуєш і не зацікавиш. Зараз в магазинах вибір іграшок, книжок, настільних і розвиваючих ігор, а також дисків з мультфільмами різноманітний. Будь-яка людина розгубиться при погляді на такий достаток. Так чим же порадувати свою дитину?

Вибір подарунка повинен грунтуватися на віці вашого чада. Те, що дівчинці семи років не варто дарувати плюшевого ведмедика, а хлопчику - пірамідки і кубики, це очевидно. Якщо ви купуєте іграшку або книгу, які зацікавлять дітей обох статей, звертайте увагу на колір, зміст і навчальні моменти. Знайти корисні дитячі книги і купити їх не складе труднощів - полиці книжкових магазинів просто заставлені найрізноманітнішою дитячою літературою.

Часто дитина не приховує своїх бажань і вимагає від батьків певну іграшку. Якщо це пістолет, лялька, машинка або дитяча косметика, тобто, звичайні непотрібні іграшки, не чиніть опір і купіть її. А на додачу до такого презенту вручить своєму непосиді що-небудь корисне і розвиваюче його здібності.

У виборі іграшок повинен переважати здоровий глузд. Купуючи оптом літературу або розвиваючі ігри, ви можете тільки перевантажити дитину, а  китайські машинки і ляльки,- навпаки, недодати малюкові навичок і знань, необхідних для дошкільного розвитку.