Мовлення дорослих взірець для наслідування!

Мовлення дорослих — приклад для дітей. Успіх мовленнєвого розвитку дитини насамперед залежить від мовлення дорослих і, зок­рема, батьків. Маля навчається говорити завдяки слуху і здібності до наслідування. Відомо, що дитина дошкільного віку легко наслідує неправильну вимову дорослих, переймає місцеву говірку, діалектизми, вульгаризми. Дитина швидше навчиться правильно, якщо чутиме нав­коло себе правильну літературну мову дорослих. У розвитку мовлення дітей надзвичайно важливу роль відіграє добрий слух. Батьки мають берегти слух дитини, стежити за станом слухового органа.

•    Стежте за мовленням дітей, своєчасно виправляйте недоліки.

•    Пам'ятайте, що ваше мовлення є взірцем для наслідування, тому воно має бути завжди правильним.

•    Правильне мовлення — запорука успішного навчання в школі.